V Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. Województwa Zachodniopomorskiego

16 lutego 2018 r. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. T. Szeligowskiego w Szczecinie odbył się V Regionalny Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st. Województwa Zachodniopomorskiego. Miał na celu konfrontację dokonań edukacyjnych w zakresie gry na fortepianie, prezentację osiągnięć artystycznych uczniów oraz wymianę doświadczeń uczniów i nauczycieli klas fortepianu szkół muzycznych województwa zachodniopomorskiego. Wzięli w nim udział uczestnicy w pięciu grupach wiekowych. Naszą Szkołę reprezentowali - w I grupie (kl. II/6) - Kalina Przybylska, - w II grupie (kl. III/6 i I/4) - Natalia Dragun, Julia Iwanicka, Gabriela Skibińska.

Poziom konkursu oceniony został przez jurorów jako dobry i bardzo dobry. Uczniowie Szkoły Muzycznej w Stargardzie zaprezentowali się wyjątkowo dobrze, pokazali wysoki poziom umiejętności, co przełożyło się na wyniki.

w grupie I: Kalina Przybylska została laureatem 2. miejsca.

W grupie II:  Julia Iwanicka i Gabriela Skibińska - zostały laureatami 3. miejsca, zaś Natalia Dragun - otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy.

XVIII Gorzowski Konkurs Pianistyczny "Muzyka polska i nie tylko ..."

6 czerwca 2017 w Filharmonii Gorzowskiej odbył się XVIII Gorzowski Konkurs Pianistyczny. Wzięli w nim udział młodzi wykonawcy szkół muzycznych z trzech województw. 

Reprezentanci naszej szkoły zaprezentowali się wyjątkowo dobrze, zdobywając znaczące miejsca. 

W grupie I: 

II miejsce zajęły - Natalia Dragun (naucz. J. Robak) i Julia Iwanicka (naucz. A. Sobierajska)

III miejsce zajęła - Gabriela Skibińska (naucz. A. Sobierajska)

W grupie III:

II miejsce zajał - Maciej Ruszkiewicz (naucz. J. Robak)

Fragment koncertu laureatów

Gabriela Skibińska, Julia Iwanicka, Maciej Ruszkiewicz